KONST / Litografier / Färglitografi 14823007
nr 1482 3007
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Konsert Globen. Signerad, färglitografi, numrerad 53/100 cm, yttermått inklusive ram: 48x63 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 augusti 2022
kl 18:40:55
12/8 16:08:45
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas